Par sumus

Mūsu uzņēmums priekšplānā, kā svarīgākās, izvirza tādās vērtības, kā profesionalitāte, uzticamība un godprātība.

About Us

Vairāk kā 10 gadu pieredze uzkopšanā

Šis ir īstais laiks, lai izvērtētu sava uzņēmuma darbību, pielāgojot to jaunajiem tirgus apstākļiem. Šis ir arī piemērotākais laiks, lai atrastu uzticamus partnerus, kuri izprot šā brīža situāciju tirgū kopumā un spēj piedāvāt kvalitatīvus un pieprasītus pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām.

SIA „Sumus” ir uzticams partneris, kura mērķis rast vispiemērotāko un pieņemamāko risinājumu katrā konkrētajā gadījumā. Mums ir svarīgi, sniedzot savus pakalpojumus, izveidot ilgtspējīgu sadarbību, kurā partnera uzticamība un godprātība tiek augsti vērtēta.

Mūsu uzņēmums priekšplānā, kā svarīgākās, izvirza tādās vērtības, kā profesionalitāte, uzticamība un godprātība.

Mūsu misija

Mērķis ir būt valsts tirgus līderim tīrīšanas pakalpojumu sniegšanā, nodrošinot uzticamus, kvalitatīvus, rentablus tīrīšanas risinājumus mūsu klientiem Sazināties ar mums

Mūsu vīzija

Mēs vēlamies padarīt jebkuru vietu tīru un sakoptu, izmantojot profesionālus uzkopšanas pakalpojumus

Mūsu komanda

Cleaning Company is a minority owned business with a large group of specially trained, dedicated employees to provide professional service with a personal touch.

Our Values

Our goal is Your satisfaction (of course after our cleaning work). Office Phone works around the clock (24/7).

Client oriented

We serve our clients as if we were serving ourselves. We value their feedback and we use it to improve our work.

Eco-Friendly Oriented

We carefully choose the best and most natural cleaning products that give amazing results.

Expansion / Growth

We make ourselves known in the community; we create long term relations, while constantly expanding. Therefore, we are always bringing in more people to work for us.

History of Cleaning Company

Providing house and offices cleaning services for more than 10 years

The Cleaning Company is widely recognized for our commitment to serving our customers while staying friendly to the environment. We have a history of excellence and dedication to our clients, providing professional and high-quality house cleaning services across America.

Franchising began in 1996 and has grown to include more than 215 locations across North America.

The Cleaning Company is widely recognized for our commitment to serving our customers while staying friendly to the environment. We have a history of excellence and dedication to our clients, providing professional and quality house cleaning services across America.

This quality commitment and reputation for excellent service attracted outside investors. In 2014, the company announced a majority acquisition by PNC Riverarch Capital. This exciting change didn’t mean a complete overhaul:

The management team did not change and Steve continued on in his leadership position with the Board of Directors. We are excited to announce a new era of growth for both new and existing units under the guidance of PNC.

Apmierinātība garantēta!

Uzņēmuma SUMUS eksperti ir apņēmušies nodrošināt rūpīgus mājas uzkopšanas pakalpojumus mūsu klientiem visā valstī.

Ja neesat apmierināts ar kādu no mūsu iztīrītajām vietām, vienkārši piezvaniet 24 stundu laikā, un mēs atgriezīsimies un iztīrīsim to bez maksas. Tas padara SUMUS pieņemšanu darbā praktiski bez riska. Mūsu apkopēji tiek rūpīgi pārbaudīti mūsu darbā pieņemšanas procesā, un katrs no tiem iziet mūsu apmācības procesu.

Saņemt piedāvājumu
Rakstīt ziņu...
Vai varam palīdzēt?
Labdien.
Kā varam Jums palīdzēt?