Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Nenoliedzami, ka paklājs kā grīdas segums ir ļoti skaists un labi iederas gan mājā vai dzīvoklī, gan birojā vai viesnīcā. Taču jāņem vērā, ka pat rūpīga paklāju tīrīšana ikdienā nenodrošinās, ka tie būs tīri no pleķiem, traipiem, smiltīm, dzīvnieku spalvām, putekļu ērcītēm u.t.t. Tādēļ vismaz reizi gadā, bet bieži vien, atkarībā no noslodzes, vairākas reizes gadā, ir nepieciešama padziļinātu paklāju tīrīšana jeb paklāju ķīmiskā tīrīšana.

Padziļinātā paklāju tīrīšana nodrošinās, ka no paklāja tiek iztīrīti visi dziļi paslēpušies netīrumi, traipi, pleķi, dzīvnieku spalvas. Tāpat padziļināta paklāju tīrīšana ļauj efektīvi cīnīties pret putekļu ērcītēm, tādējādi samazinot alerģijas risku Jums, bērniem, kolēģiem, viesiem. Regulāri veikta padziļinātā paklāju tīrīšana nodrošinās to ilgmūžību un spēju ilgāk saglabāt sākotnējo izskatu.

Papildus mīkstā grīdas seguma tīrīšanai, piedāvājam arī mīksto mēbeļu tīrīšanu gan Jūsu mājā vai dzīvoklī, gan birojos un viesnīcās.

Uzkopšanas serviss SUMUS.LV, sniedzot paklāju tīrīšanas pakalpojumu, izmanto modernāko un efektīvāko tehniku apvienojamā ar cilvēkam drošiem un profesionālai lietošanai paredzētiem līdzekļiem.

Paklāju tīrīšana tāpat kā jebkurš cits profesionālas uzkopšanas servisa SUMUS.LV pakalpojums ir civiltiesiski apdrošināts un sniedz Jums papildus garantijas lieliska rezultāta sasniegšanai.

Attēls:

paklāja mitrā tīrīšana

Vēlos saņemt cenu piedāvājumu

Jūsu vārds

Telefona nr.

E-pasts

Papildus informācija