Logu mazgāšana

Logu mazgāšana

Dzidrs kā stikls, spodrs kā stikls, skaidrs kā stikls ... tie ir tikai daži no salīdzinājumiem, kā mēdz raksturot stiklu. Tam allaž jābūt tīram, un, jo īpaši, tas attiecināms uz logiem. Tīri logi ir kā ēkas vizītkarte, tie liecina par rūpīgu nama saimnieku, un skats caur tīriem logiem gan tiešā, gan pārnestā nozīmē ir daudz priecīgāks un gaišāks. Pavisam vienkārši, lai logi būtu tīri, tie jāmazgā.

Iespējams, daudziem no jums logu mazgāšana ir viens no nepatīkamākajiem pienākumiem. Turklāt logu mazgāšana jāveic vismaz divas reizes gadā – pavasarī un rudenī, ēkām, kas atrodas vairāk piesārņotā vidē, vēl biežāk. Kālab tas jādara jums, ja šo pienākumu var uzticēt profesionāļiem? Profesionālā uzkopšanas servisa uzņēmuma SUMUS.LV komanda ir gatava jums palīdzēt un nomazgāt logus privātmājām, daudzdzīvokļu namiem, biroju ēkām, komercbūvēm, ražotnēm u.c. Strādājam visā Latvijas teritorijā un dažādas sarežģītības objektos. Atšķirīga izmēra un konfigurācijas logi, stikla fasādes vai arhitektoniski stikla elementi nav šķērslis kvalitatīvai, profesionālai pakalpojuma izpildei.

Profesionāla logu mazgāšana visbiežāk nepieciešama gadījumos, ja logi atrodas grūti aizsniedzamās vietās, ēkai ir daudz logu, ko nepieciešams ātri nomazgāt, logu mazgāšana jāveic augstāk par pirmo/otro stāvu, kā arī ļoti netīriem logiem, piemēram, pēc būvdarbu vai remonta pabeigšanas. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais aprīkojums logu un stikla fasāžu mazgāšanai dažāda augstuma objektos. Logu tīrīšanai izmantojam profesionālos ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus, kas atgrūž netīrumus un palīdz stikla virsmu ilgāk saglabāt tīru. Logu mazgāšana tāpat kā jebkurš cits profesionālas uzkopšanas servisa SUMUS.LV pakalpojums ir civiltiesiski apdrošināts un sniedz papildus garantijas teicamam izpildītā darba rezultātam.

Logu mazgāšanas veidi.
Profesionāļu veikta logu mazgāšana ietver vairākus veidus, kā efektīvi un kvalitatīvi nomazgāt logus gan no iekšpuses, gan ārpuses. Mēs izmantojam četras metodes, kas tiek izvēlētas atkarībā no objekta specifikas un klienta vēlmēm.

1. Logu mazgāšana ar klasisko metodi – tā ir logu mazgāšana ar rokām, izmantojot profesionālus tīrīšanas līdzekļus. Darbs tiek sākts ar rāmju un loga aiļu tīrīšanu, rūpīgi iztīrot visas spraugas. Tālāk seko logu stiklojuma mazgāšana un spodrināšana. Pēdējais darbu posms ir iekšējo un ārējo palodžu mazgāšana.

2. Logu mazgāšana no pacēlāja – daudzstāvu ēkās un grūti aizsniedzamās vietās virs 20m augstuma logu nomazgāšanai no ārpuses izmantojam pacēlāju. Šo pakalpojumu bieži izvēlas klienti, kas vēlas, lai logi tiktu nomazgāti, neienākot telpās. Piemēram, lai netiktu traucēts biroja darbs.

3. Logu mazgāšana izmantojot industriālo alpīnismu – ja darbi veicami lielā augstumā, piemēram, logu vai stikla fasāžu mazgāšanai augstceltnēs. Mūsu komandā ir profesionāli, pieredzes bagāti industriālie alpīnisti, kas, izmantojot nepieciešamo drošības aprīkojumu, ātri un efektīvi nodrošinās perfektu darba rezultātu.  

Logu mazgāšana ar attīrītu ūdeni augstumā līdz 20m (neizmantojot pacēlāju) – lai logu stikls vai stiklotā fasāde izskatītos īpaši mirdzoši un uz tiem nepaliktu ūdens radītas nogulsnes, izmantojam attīrītu ūdeni. Šis ūdens tiek iepriekš sagatavots ar speciālu filtrācijas sistēmu.

Iemesli netīriem logiem.
Laiks, ko varam priecāties par nomazgātiem un tīriem logiem, paskrien ātri. Iemesli, kāpēc logi ātrāk vai vēlāk atkal kļūst netīri, ir dažādi. Noteicošais faktors ir apkārtējā vide – jo piesārņotākā vidē atrodas ēka, jo logu mazgāšana būs veicama biežāk. Vides piesārņojums, putekļi, intensīva satiksmes plūsma – tas viss rada nosēdumus ne tikai uz logu rūtīm un rāmjiem, bet uz ēkas fasādi kopumā un tās detaļām. Savas “pēdas” uz stikla virsmām atstāj nokrišņi – būsiet ievērojuši, kā pēc lietus uz stikla paliek pilieni, kas, izžūstot, atstāj sīkus plankumiņus. Tāpat logu tīrību var ietekmēt līdzās esošas ūdensnotekas sistēmas, mitrums, kas izdalās no tās, var ietekmēt stikla caurredzamību. Arī nekvalitatīva fasādes apdare var apdraudēt loga tīrību, piemēram, ja veidojas apmetuma notecējumi. Stiklojuma tīrību var ietekmēt arī stikla paketes kvalitāte, piemēram, ja izmantots zemākas kvalitātes stikls. Jebkurā gadījumā te palīdzēt var profesionāli veikta logu mazgāšana.

Attēli:

logu mazgāšana ar pacēlāju    logu mazgāšana

logu tīrīšana    logu mazgāšana ar industriālā alpīnisma metodēm

Vēlos saņemt cenu piedāvājumu

Jūsu vārds

Telefona nr.

E-pasts

Papildus informācija