Atsauksmes

Atsauksmes


Kamena Landmane

SIA Eiro Personāls

Esam ļoti apmierināti ar uzkopšanas serviss SUMUS.LV sniegtajiem pakalpojumiem, vairākus gadus izmantojam SUMUS.LV uzkopšanas serviss pakalpojumus - logu mazgāšana un paklāju ķīmiskā tīrīšana.

Patīkami, ka šos darbus jau vairākus gadus veic vieni un tie paši cilvēki, jūtams profesionālisms un rūpīga pieeja darbam. Rezultāts mūs apmierina.

Kristīne Reine

Vikom SIA

Pateicamies par sadarbību, kas uzsākta nesen, bet jau manāms patīkams rezultāts. Uzkopšanas serviss SUMUS.LV darbu rezultātus redz gan darbinieki, gan arī viesi - biroja telpas ir vienmēr tīras un kārtīgas. Patīkami sadarboties ar savas joma profesionāliem, kas orientējas darba specifikā un pielāgojas klienta vajadzībām, kā arī vienmēr gatavi nākt talkā ar padomu un ieteikumu.

Ildze Vinovska

xcelsior dizaina telpa

Paldies SUMUS.LV par lielisku, akurātu un operatīvu servisu!
Prieks sadarboties!

Ansis Grīnbergs

Uzkopšanas serviss SUMUS.LV ir pierādījis sevi kā uzticams pakalpojuma sniedzējs, mūsu sadarbība ilgst jau vairākus gadus. SUMUS.LV ir elastīgs attiecībā uz klienta vajadzībām un vienmēr spēj pielāgoties konkrētajiem apstākļiem.

Inga

SIA Panda Cab Latvija

SUMUS.LV uzkopšanas serviss uzkopj mūsu biroja telpas. Esam ļoti apmierināti ar šīs firmas piedāvātajiem pakalpojumiem un pateicamies par sadarbību.

Agnese Burbo

SIA Baltijas sporta auto. Porsche importētājs Latvijā

SUMUS.LV uzkopšanas serviss patīkami pārsteidza ar atsaucību un orientēšanos uz izcilu darba rezultātu. Ir viegli sadarboties ar uzņēmumu, kas ne tikai savu darbu veic rūpīgi un apzinīgi, bet izrāda arī interesi par padarīto darbu, pēc tā veikšanas.

Linda

baltic pine films

Prieks sadarboties ar SUMUS.LV ikgadējā ofisa ģenerāltīrīšanā. Čaklās un rūpīgās darba rokas izcili paveic visus uzticētos pienākumus un telpas spīd un laistās.

Mārtiņš Pūkainis

SIA Westbūve

Uzkopšanas serviss SUMUS.LV sniedz mums dažādus uzkopšanas pakalpojumus, t.sk. dažādu grīdas segumu tīrīšana, logu mazgāšana, apkopēju un sētnieku pakalpojumus jau vairākus gadus.
Ar SUMUS.LV saņemto pakalpojumu kvalitāti un objekta apkalpojošā personāla attieksmi pret saviem pienākumiem esam ļoti apmierināti.

Tatjana Magone

Biedrība „Terēzes ielas 8.nams”

SUMUS.LV darbu organizācija ir ļoti elastīga un orientēta uz maksimālo rezultātu, kas savukārt garantē iedzīvotājiem nepieciešamo komforta līmeni.