Atsauksmes


Valdes priekšsēdētāja Tatjana Magone

Biedrība "Terēzes ielas 8.nams"

SIA „Sumus” darbu organizācija ir ļoti elastīga un orientēta uz maksimālo rezultātu, kas savukārt garantē iedzīvotājiem nepieciešamo komforta līmeni.

Valdes loceklis Edvīns Silovs

SIA Helmiks

Mūsu uzņēmums salonā izmanto SIA „Sumus” ikdienas uzkopšanas pakalpojumus. Ar kvalitāti esam apmierināti, iesakam arī citiem šīs firmas uzkopšanas pakalpojumus.

Mārtiņš Pūkainis

SIA Westbūve

Mēs izmantojam dažādus SIA „Sumus” uzkopšanas pakalpojumus, t.sk. dažādu grīdas segumu tīrīšana, logu mazgāšana, apkopēju un sētnieku pakalpojumus jau vairākus gadus.

Ar SIA „Sumus” saņemto pakalpojumu kvalitāti un objekta apkalpojošā personāla un vadības attieksmi pret saviem pienākumiem esam ļoti apmierināti.

Agnese Burbo

SIA Baltijas sporta auto. Porsche importētājs Latvijā

SIA „Sumus” patīkami pārsteidza ar atsaucību un orientēšanos uz izcilu darba rezultātu. Ir viegli sadarboties ar uzņēmumu, kas ne tikai savu darbu veic rūpīgi un apzinīgi, bet izrāda arī interesi par padarīto darbu, pēc tā veikšanas.

Linda

baltic pine films

Prieks sadarboties ar sumus.lv ikgadējā ofisa ģenerāltīrīšanā. Čaklās un rūpīgās darba rokas izcili paveic visus uzticētos pienākumus un telpas spīd un laistās.

Inga

SIA Panda Cab Latvija

SIA SUMUS uzkopj mūsu biroja telpas. Esam ļoti apmierināti ar šīs firmas piedāvātajiem pakalpojumiem un pateicamies par sadarbību.

Ansis Grīnbergs

SIA Sumus ir pierādījis sevi kā uzticams pakalpojuma sniedzējs, mūsu sadarbība ilgst jau vairākus gadus. Sumus ir elastīgs attiecībā uz klienta vajadzībām un vienmēr spēj pielāgoties konkrētajiem apstākļiem.

Ildze Vinovska

xcelsior dizaina telpa

Paldies Sumus par lielisku, akurātu un operatīvu servisu!
Prieks sadarboties!

Kristīne Reine

Vikom SIA

Pateicamies par sadarbību, kas uzsākta nesen, bet jau manāms patīkams rezultāts. Uzkopšanas darbu rezultātus redz gan darbinieki, gan arī viesi – biroja telpas ir vienmēr tīras un kārtīgas. Patīkami sadarboties ar savas joma profesionāliem, kas orientējas darba specifikā un pielāgojas klienta vajadzībām, kā arī vienmēr gatavi nākt talkā ar padomu un ieteikumu.

Kamena Landmane

Esam ļoti apmierināti ar SUMUS sniegtajiem pakalpojumiem, vairākus gadus izmantojam pakalpojumus – logu mazgāšana un paklāju ķīmiskā tīrīšana.

Patīkami, ka šos darbus jau vairākus gadus veic vieni un tie paši cilvēki, jūtams profesionālisms un rūpīga pieeja darbam. Rezultāts mūs apmierina.


WordPress Backup